www.drogidozdrowia.pl

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Zabezpieczenie swojego mienia

Zabezpieczenie swojego mienia 1 rok 1 miesiąc temu #2621

  • michafary8541
  • michafary8541 Avatar
Telewizja przemysłowa to jeden z składowych nadzoru i ochrony, polegający na obserwacji wybranego lokacji przy pomocy kamer. Wiele firm, sklepów, placówek bankowych, stacji benzynowych, a także osób prywatnych doceniło zalety monitoringu i uczyniło go podstawowym elementem wyposażenia w swoich placówkach, miejscach pracy i zamieszkania. Monitoring przemysłowy podnosi poziom bezpieczeństwa – już sama obecność monitoringu działa prewencyjnie. Innym wartym wspomnienia zabezpieczeniem oprócz monitoringu jest telewizja przemysłowa CCTV. W przypadku telewizji przemysłowej analogowej nośnikami danych zapisu telewizji przemysłowej CCTV są dedykowane dyski twarde, natomiast w systemie cyfrowem mam do dyspozycji serwery lub rejestratory IP z dedykowanymi dyskami twardymi.
<h2>Korzyści telewizji przemysłowej</h2>
Telewizja przemysłowa CCTV, znana też jako monitoring wizyjny albo wideo nadzór to system, którzy pozwala na śledzenie sytuacji rejestrowanych przez jedną, kilka lub więcej kamer przemysłowych jednocześnie. System taki tworzy się z rejestratorów i kamer, a obraz z nich jest przesyłany do centrum odbiorczego i może działać na analogowym zapisie obrazu lub cyfrowym. Cyfrowy zapis na serwerze lub w rejestratorze IP z specjalnymi dyskami twardymi pozwoli łatwo i szybko badać nagrany materiał. Bezproblemowo i w błyskawicznym tempie mamy możliwość dotrzeć do wybranego kawałka nagrania, a zapis taki można magazynować na dyskach serwera tak długo jak jest to potrzebne.
http://alarming.pl
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Time to create page: 0.181 seconds

Wyszukiwarka

Spis artykułów

Tutaj znajdziesz wszystkie artykuły z podziałem na kategorieSpis Artykułów

Nasi przyjaciele

Tutaj znajdziesz listę przyjaciół portaluNasi Przyjaciele

Nasi autorzy

Tutaj znajdziesz informacje o naszych autorachNasi Autorzy

ZATRZYMAJ SIĘ

AJAHN BRAHM - CZTERY SPOSOBY NA TO, JAK ODPUŚCIĆ ...

Zatrzymaj się

Trochę lingwistyki

Informacja o portalu

Redakcja informuje, że wszelkie prezentowane w artykułach poglądy należy postrzegać jako osobisty punkt widzenia autora danego artykułu, a nie linię programową portalu. Zapraszamy do współpracy osoby z różnych tradycji, o różnym punkcie widzenia.  O NAS